ampumahiihto ja hiihto

Ampumahiihto- ja hiihtokilpailut

HUOM! Menneiden kilpailuiden tulokset ovat sivun alaosassa (mukaan lukien iltahiihtosarja).

Kausi 2016/2017

Rulla-ampumahiihdon SM-kilpailut 16.-17.9.2017

 

Kausi 2017/2018

Ampumahiihdon kansainvälinen GP-kilpailu 18.-19.11.2017

Maastohiihdon kansainväliset FIS-hiihdot 25.-26.11.2017

Ampumahiihdon kansalliset 17.-18.2.2018

Ampumahiihdon maailmancup 5.–11.3.2018

Ampumahiihdon kansainväliset Masters-kilpailut 22.-25.3.2018

Ampumahiihdon SM 31.3.-2.4.2018 (yleiset +nuorten sarjat)

————————-

Kausi 2016/2017
Tulokset

Maastohiihdon SM-kilpailut 31.3.-2.4.2017

Ampumahiihdon kansainväliset Masters-kilpailut 16.-19.3.2017

Ampumahiihdon maailmancup 6.–12.3.2017

Ampumahiihdon IBU-cup 2.3.–5.3.2017

Ampumahiihdon kansalliset 11.-12.2.2017

Maastohiihdon kansalliset kilpailut 21.1.2017

Iltahiihtosarja

Maastohiihdon kansainväliset FIS-hiihdot 26.-27.11.2016

Ampumahiihdon kansainvälinen GP-kilpailu 19.-20.11.2016

Kausi 2015/2016
Tulokset

Ampumahiihdon GP-kilpailu 14.-15.11.2015

Maastohiihdon FIS-kilpailu 28.-29.11.2015

Maastohiihdon hiihtoliiga 17.12.2015

Ampumahiihdon kansalliset 19.-20.12.2015

Maakuntaviesti 24.1.2016

Maastohiihdon hiihtoliiga 28.1.2016

Maastohiihdon kansalliset 27.2.2016

Ampumahiihdon kansalliset 28.2.2016 (pika)

Ampumahiihdon kansainvälinen Masters-kilpailu 16.–20.3.2016

KLL:n Pohjois-Karjalan piirin hiihtomestaruuskilpailut 22.3.2016

24SKI 25.–26.3.2016